Page rank

PageRank je jeden z faktorov významne ovplyvňujúcich umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania Google. Hodnota Google Pagerank sa môže pohybovať na úrovni od 1 po 10. Čím vyšší Pagerank, tým lepšie pre webstránku, ktorá ho má.

PageRank interpretuje atraktívnosť webstránky tak, že odkaz z webstránky A na webstránku B vníma ako hlasovanie A v prospech B. Dôležitosť webstránky je potom o to vyššia, čím viac hlasov, v podobe odkazov z iných stránok, dostala. Ak totiž na nejakú stránku odkazuje veľa iných stránok, je celkom odôvodnené predpokladať, že táto stránka je kvalitná. Za zvlášť významné sa považuje, keď takéto "hlasy zo spätných odkazov" pridelia stránky, ktoré samé majú Pagerank vysoký. Toto však, samozrejme nie je jediný spôsob, ako Google stránky hodnotí a podľa čoho ich zoraďuje vo výsledkoch vyhľadávania (SERP.)

Na Slovensku pravdepodobne neexistuje stránka, ktorá by mala hodnotu Pageranku 8, 9, alebo dokonca 10 (Ak nepočítame samotný Slovenský Google, ktorý má PR 8). Hodnotu 7 má napríklad Denník SME, (kontrolované 6.10.2006). Na svete existuje niekoľko stránok s Pagerankom 10, nájdete ich napríklad v tomto zozname: www.seocompany.ca/pagerank/pr-10-pages.php

Niektorí odbornící hovoria (a dokladajú to relevantnými dôkazmi), že hodnota Pageranku je preceňovaná a jeho význam nie je taký, ako sa všeobecne predpokladá.

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2020 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť