Hladáme...

Školenia animátorských zručností OZ Pre radosť štúdium je akreditované Ministerstvom školstva Slovenskej republiky.

OZ Pre radosť ponúka mladým nadšencom a záujemcom možnosť absolvovať sériu školení, na ktorých získajú vstupnú prax, množstvo užitočných informácií a animátorských zručností, ktoré sú nevyhnutné pri príprave a realizácií programu v rámci našich pobytových rekreácií. Ak chceme deťom poskytnúť kvalifikovaný tím animátorov, ktorí sa hravou a zaujímavou formou postarajú o nevšedný program, je našou prvoradou povinnosťou myslieť na ich prípravu a dôkladné zaškolenie. Cieľom vzdelávania je pripraviť tvorivých a samostatne pôsobiacich animátorov, ktorí pestrými, príťažlivými formami, budú schopní organizovať voľný čas deťom a mládeži, a to tak v našom ako aj v iných typoch zariadení.

V rámci školení sú našou cieľovou skupinou študenti (vek minimálne 17 rokov) a absolventi stredných škôl, študenti a absolventi vysokých škôl, ale aj nezamestnaní - vzdelaní v oblasti výchovy, resp. spoločenských vied.
Vzdelávanie je organizované v rozsahu 60 hodín (po dohode viacerých animátorov je možné absolvovať nadstavbu na konkrétne témy – napr. arteterapia pri práci s deťmi, empatická asertivita v práci animátora ai.). Vzdelávanie je realizované prostredníctvom 3 víkendových pobytov so začiatkom v piatok popoludní a s ukončením v nedeľu popoludní. Cena za jeden víkend závisí od miesta školenia, ale doposiaľ nepresiahla sumu 40€ (v cene je zahrnuté ubytovanie, strava, školiaci materiál, technické vybavenie). Školenie je zavŕšené obhajobou a realizáciou animačného projektu, po ktorej dostane každý účastník certifikát o absolvovaní tréningu.

Tréning je akreditovaný Ministerstvom školstva SR a certifikát je celoštátne platný.

Jednotlivé časti školenia sú zamerané na základy animácie, kreativity a jej využitia, prvú pomoc a bezpečnosť práce, komunikačné zručnosti, alternatívne riešenie konfliktov, spôsoby samostatnej a tímovej práce, detské reálie a proces vývinu, ale taktiež na šport a tanec, tvorivé dielne a animačnú prax.
Absolvent je schopný vypracovať, pripraviť a zrealizovať animačný program pre rôzne vekové skupiny detí. Vie samostatne pracovať, dokáže sa však aj bez problémov zapojiť a zúčastniť tímovej práce. Disponuje zručnosťami a vlastnosťami ako zmysel pre zodpovednosť, flexibilita, vysoká komunikačná úroveň, schopnosť empatie, tvorivé myslenie, sebakontrola a sebadisciplína. Detskému klientovi dokáže ponúknuť nezvyčajné zážitky, svojím kolegom zase spoluprácu na vysokej úrovni.

Lektori:

Mgr. Bronislava Plešková

Ing. Lýdia Lackovičová

Nábor na sezónu 2014 - informujte sa - záujemcovia sa môžu hlásiť na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

podrobné informácie ku školeniam 2014

http://www.tabor.sk/index.php/nasianimatori/skoleniaanimatorov

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2020 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť