Školenie animátorov

Školenia animátorských zručností OZ Pre radosť štúdium je akreditované Ministerstvom školstva Slovenskej republiky.

OZ Pre radosť ponúka mladým nadšencom a záujemcom možnosť absolvovať sériu školení, na ktorých získajú vstupnú prax, množstvo užitočných informácií a animátorských zručností, ktoré sú nevyhnutné pri príprave a realizácií programu v rámci našich pobytových rekreácií. Ak chceme deťom poskytnúť kvalifikovaný tím animátorov, ktorí sa hravou a zaujímavou formou postarajú o nevšedný program, je našou prvoradou povinnosťou myslieť na ich prípravu a dôkladné zaškolenie. Cieľom vzdelávania je pripraviť tvorivých a samostatne pôsobiacich animátorov, ktorí pestrými, príťažlivými formami, budú schopní organizovať voľný čas deťom a mládeži, a to tak v našom ako aj v iných typoch zariadení.

V rámci školení sú našou cieľovou skupinou študenti (vek minimálne 17 rokov) a absolventi stredných škôl, študenti a absolventi vysokých škôl, ale aj nezamestnaní - vzdelaní v oblasti výchovy, resp. spoločenských vied.
Vzdelávanie je organizované v rozsahu 60 hodín (po dohode viacerých animátorov je možné absolvovať nadstavbu na konkrétne témy – napr. arteterapia pri práci s deťmi, empatická asertivita v práci animátora ai.). Vzdelávanie je realizované prostredníctvom 3 víkendových pobytov so začiatkom v piatok popoludní a s ukončením v nedeľu popoludní. Cena za jeden víkend závisí od miesta školenia, ale doposiaľ nepresiahla sumu 30€ (v cene je zahrnuté ubytovanie, strava, školiaci materiál, technické vybavenie). Školenie je zavŕšené obhajobou a realizáciou animačného projektu, po ktorej dostane každý účastník certifikát o absolvovaní tréningu.

Tréning je akreditovaný Ministerstvom školstva SR a certifikát je celoštátne platný.

Jednotlivé časti školenia sú zamerané na základy animácie, kreativity a jej využitia, prvú pomoc a bezpečnosť práce, komunikačné zručnosti, alternatívne riešenie konfliktov, spôsoby samostatnej a tímovej práce, detské reálie a proces vývinu, ale taktiež na šport a tanec, tvorivé dielne a animačnú prax.
Absolvent je schopný vypracovať, pripraviť a zrealizovať animačný program pre rôzne vekové skupiny detí. Vie samostatne pracovať, dokáže sa však aj bez problémov zapojiť a zúčastniť tímovej práce. Disponuje zručnosťami a vlastnosťami ako zmysel pre zodpovednosť, flexibilita, vysoká komunikačná úroveň, schopnosť empatie, tvorivé myslenie, sebakontrola a sebadisciplína. Detskému klientovi dokáže ponúknuť nezvyčajné zážitky, svojím kolegom zase spoluprácu na vysokej úrovni.

Lektori:

Mgr. Bronislava Plešková

Ing. Lýdia Lackovičová

Nábor na sezónu 2014 začne už prebieha. Záujemcovia sa môžu hlásiť na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

podrobné informácie ku školeniam 2014

http://www.tabor.sk/index.php/nasianimatori/skoleniaanimatorov

do pozornosti:

TÁBORY - vyše 300 táborov - rôzne cestovné kancelárie...

OZ Kolečko - všetko pre bajkovanie

Catering agentúra - atrakcie

Internetová galéria s háčkovaným umením, insitnými kolážami, zaujímavými fotografiami.

Rekreačné zariadenie - Duchonkaland

Kvalitné písacie potreby, umelecké potreby a perá Faber-Castell. Vyberte si svoje nové pero online na stránke Hargita.sk – kancelárske potreby, pero sk, technické kreslenie, písacie potreby pre deti.

 

Pre radosť - letný tábor - škola v prírode.

Letný tábor

PageRank ikona zdarma
TOPlist Seo servis

Pre rodičov

  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti >>
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa >>
  • Odporúčané veci na zbalenie >>
Copyright © 2020 Pre radosť - detský letný tábor - škola v prírode.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Letný tábor Pre radosť